Ból podbrzusza, grzybica pochwy i rwa barkowa

Witam :) Przedwczoraj miałam dosyć ostry ból podbrzusza, który przepromieniował mi pod lewy pośladek i do odcinka krzyżowego. Dzisiaj rano znów to samo i jakiś czas temu znów, ale o mniejszej sile. Dodam, że od kilku miesięcy walczę z grzybicą pochwy, która ciągle nawraca oraz mam rwę barkową. Czy ma to jakieś powiązanie, a może świadczy o czymś innym?

Lek. Tomasz Budlewski

Może być i tak i tak. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.