Ból podbrzusza i blizny po zabiegu

Witam, miesiąc temu miałam przeprowadzoną operację.Miało to być wycięcie wyrostka robaczkowego,oczywiście po operacji okazało się, że to nie wyrostek a pęknięta torbiel na prawym jajniku, zapalenie otrzewnej oraz wycięcie wyrostka tak "przy okazji". Szwy zostały zdjęte po tyg. Po miesiącu czuje się gorzej, niż w dniu opuszczenia szpitala. Nadal mam spuchniętą prawą stronę brzucha, dodatkowo prawą stronę warg sromowych, i czuje ból całego podbrzusza?Jak długo mniej więcej goją się takie "rzeczy"?

Witam! Objawy o których Pani pisze nie powinny występować miesiąc po operacji. W tej sytuacji należy więc skonsultować się ze specjalistą ginekologii. Jeśli chodzi zaś o wycięcie wyrostka "przy okazji" to jest to postępowanie rutynowe.