Ból podbrzusza i brunatna wydzielina podczas miesiączki

Witam, mam problem z moją miesiaczką, wystąpiła prawidłowo po 28 dniach, jednak na początku jak zawsze miałam ból podbrzusza, 2 i 3 dnia cyklu krwaweinie znacznie się zmiejszyło i miało charakter brunatnej wydzieliny takich jakby skrzepów. czy coś jest nie tak? Ostatnio współżyłam z chłopakiem na poczatku stycznia, aczkolwiek nie doszlo do wytrysku i byliśmy zabezpieczeni. Proszę o pomoc

Małgorzata Panek

Zmiana charakteru miesiączki może wynikać z zaburzeń hormonalnych. Tym niemniej radziłabym wykonać test ciążowy. W razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów, proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam