Ból podbrzusza i codzienne stosunki a prawdopodobieństwo ciąży

witam 17 stycznia mialam okres od 24 stycznia kochalismy sie z mezem codziennie az do 2 lutego teraz boli mnie podbrzusze i mam lekkie kluca z boku ale rzadko czy to moze oznaczac ciaze

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli były to stosunki niezabezpieczone to szansa na ciążę jest duża, gdyż były to dni płodne.