Ból podbrzusza i kolka: co jest przyczyną?

Witam. Od pewnego czasu mam dziwne dolegliwości. Od okolo 2 miesięcy, może trochę więcej, boli mnie podbrzusze (tak jak przed okresem ) Często też oddaję mocz. Zgłosilam się z tym do ginekologa. Miałam robione usg jajnikow i dopochwowe. Wszystko wyszło ok. Później badanie moczu też nic nie wykazało. Ginekolog przepisała mi antybiotyk. Dodatkowo miałam też robione usg jamy brzusznej. Nic złego nie wykazało. Od paru dni doszła dziwna kolka po prawej stronie koło pępka. Czasem, jak leżę na boku, nie mogę wytrzymać, bo mnie tak kłuje w tym miejscu. Często boli mnie też prawy bok z tyłu tak, jakby nerka, jednak usg nic nie wykazało. Mam też wzdęty i twardy brzuch. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Wydaje mi się, że coś jest nie tak, jednak nie wiem gdzie dalej szukać przyczyny tych dolegliwości. Dodam też, że często jestem senna i zmęczona. Antybiotyk trochę pomógł w zmniejszeniu bólu podbrzusza, lecz pojawiła się ta kolka. Proszę o porade do jakiego lekarza powinnam się jeszcze zglosić i co zbadać? Nie jestem w ciąży.

KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który dopyta o objawy ich okoliczności etc., czyli zbierze dokładny wywiad lekarski oraz zbada Panią - w razie potrzeby zleci badania dodatkowe i ew. konsultacje specjalistyczne-szczególnie warta rozważenia jest konsultacja chirurgiczna.
Pozdrawiam.