Ból podbrzusza i kolka - do jakiego lekarza powinnam się zgłosić?

Witam. Od pewnego czasu mam dziwne dolegliwości. Od ponad 2 miesięcy boli mnie podbrzusze (tak jak przed okresem), często też oddaję mocz. Zgłosiłam się z tym do ginekologa. Mialam robione usg jajników i usg dopochwowe. Wszystko wyszło ok. Później badanie moczu też nic nie wykazało... Ginekolog przepisała mi antybiotyk. Dodatkowo miałam też robione usg jamy brzusznej. Nic złego nie wykazało. Od paru dni doszła dziwna kolka, po prawej stronie koło pępka. Czasem jak leżę na boku nie mogę wytrzymać, bo mnie tak kłuje w tym miejscu. Często boli mnie też prawy bok z tyłu, tak jakby nerka, jednak usg nic nie wykazało. Wydaje mi się, że coś jest nie tak, jednak nie wiem gdzie dalej szukać przyczyny tych dolegliwości. Dodam też, że często jestem senna i zmęczona. Antybiotyk trochę pomógł w bólu podbrzusza, lecz pojawiła się ta kolka. Proszę o poradę, do jakiego lekarza powinnam się jeszcze zgłosić i co zbadać.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego. Przeprowadzi on wywiad i zbada Panią. Badanie brzucha może wyjaśnić źródło i rzeczywisty charakter bólu, a w razie wątpliwości skieruje na badania diagnostyczne i/lub konsultacje specjalistyczne.
Pozdrawiam