Ból podbrzusza i kręgosłupa a torbiel na jajniku

Dzien dobry! Mam pewien problem. Od kilku miesiecy nasilily sie u mnie bole podbrzusza i kregoslupa. Bylam u ginekologa, ktory stwierdzil 3,5 cm torbiel na jajniku. Dostalam leki. Na wizycie kontrolnej torbiel byla juz mniejsza o 0,5 cm. Dalej nie kontrolowalam tego myslac, ze teraz juz bedzie pewnie zanikac. Lekarz stwierdzil takze ze jest mala i nie trzeba sie specjalnie nia przejmowac. Jednak bole podczas miesiaczki nie daja mi sie poruszyc. A kregoslup boli nawet po miesiaczce. Co robic?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością wymaga Pani ponownej konsultacji z lekarzem. Możliwe iż konieczne będzie badanie obrazowe kręgosłupa.