Ból podbrzusza i krwawienie po stosunku przerywanym z prezerwatywą

Witam, 10 września skończył mi się okres a potem 20 września i kilka dni późnej uprawiałam seks ze swoim chłopakiem. Stosunek był przerywany i z prezerwatywą. 1 października miałam jednorazowe krwawienie. Czasami bolało mnie podbrzusze .Miesiączkuje średnio co 30 dni. Teraz jest 11 a nie mam okresu. Miałam objawy okresu, boli mnie brzuch i moja macica jest spuchnięta i wysoko położona od wczoraj, temperatura podwyższona bo 37,5. Nie wiem czy to objawy ciąży czy okresu. Czy mogę być w ciąży?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Temperatura jest zbyt podwyższona by mogła świadczyć o ciąży czy miesiączce. Do tego w opisanych przez Panią okolicznościach szanse, że doszło do zapłodnienia są znikome.
Dla pewności jednak może wykonać Pani test ciążowy.
Poza tym wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który ustali przyczynę bóli brzucha i podwyższonej temperatury ciała.

Niejasne, czy jeden stosunek był w prezerwatywie i jednocześnie z wytryskiem po wyjęciu penisa z pochwy, czy też raz był penis w pochwie z prezerwatywą, a drugi raz bez i był to wtedy tzw. stosunek przerywany.
To są istotne różnice w ocenie możliwości prokreacyjnych...
Pozdrawiam.