Ból podbrzusza i plamienie zamiast okresu u 22-latki

Witam. Wczorajszego wieczoru dostałam bardzo silnych boli podbrzusza jak na okres lecz zamiast niego brazowe plamienie które mnie zaniepokoiło prawidłowy okres dostalam dziś popoludniu 4 dni po terminie spodziewanej miesiączki . Czy to może być sygnał do zmartwien jestem po stwierdzonej 2 miesiące temu ciąży biochemicznej, po poronieniu 1 okres miałam normalny , dodam że to moje drugie poronienie i przy pierwszej ciąży takie plamienia pojawiły się na samym początku .

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należy wykonać test ciążowy celem wykluczenia lub potwierdzenia ciąży. Plamienia takie mogą występować na wskutek zmian hormonalnych bądź infekcji. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam.