Ból podbrzusza i złe samopoczucie a spóźniający się okres
Mija mi dzisiaj 36 dzień cyklu i okresu brak. Przy współżyciu używamy tylko prezerwatyw, wczoraj byłam u ginekologa, podczas usg lekarz nic nie wykrył, dla pewności zrobiłam sobie kilka testów ciążowych i one również dają wyniki negatywne, wczoraj odebrałam też wynik Bety HCG i daje on <2.0... jest mi niedobrze, boli mnie podbrzusze, nie wiem czy to wszystko ze stresu, ostatnio jest go bardzo dużo, lekarz przepisał mi tabletki Luteina 50 na wywołanie okresu i czekam.. Czy to może być ciąża?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! W opisanym przez Panią przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo niskie. Proszę zatem zastosować się do zaleceń specjalisty ginekologa i przyjmować Luteinę.