Ból podbrzusza i żółto-brązowy śluz pół roku po porodzie

Witam! Miesiaczka skonczyla sie 2st (byla skapa w porownaniu do poprzednich) i boli mnie podbrzusze -pierwszy raz, a na owulacje za wczesnie- jest to tepy bol. Jednorazowo zaobserowalam dziwny sluz cos obok koloru zolto-brazowego NIE mial zapachu. NIE towarzyszy mi pieczenie ani swiad. Jestem po porodzie prawie pol roku. Pierwszy okres po porodzie w pazdzierniku. NIE kochalam sie od porodu, wiec raczej nie moze to byc ciaza bo masturbacja sie nie da Ja juz glupieje. Prosze o szybka odp.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najprawdopodobniej to nic groźnego. Dla pewności warto udać się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.