Ból podbrzusza i żyły na piersiach

Dzień dobry mam takie pytanie jestem po okresie ale podbrzusze nadal mnie boli czuje takie kłucie raz po lewej stronie raz po prawej kochałam się z partnerem w dni owulacji i na koniec okresu zawsze dochodzi we mnie dodam ze mam takie dziwne żyły na piersiach wokół brodawek ale piersi mnie nie bolą co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ współżyją państwo bez zabezpieczenia, istnieje ryzyko ciąży. Teoretycznie to właśnie ciąża może być przyczyną Pani objawów. Proszę zatem wykonać test ciążowy. Bez względu zaś na wynik sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.