Ból podbrzusza, jajnika a ryzyko zajścia w ciążę

Witam! Ostatnio pieściliśmy się z moim chłopakiem jestem dziewicą. Dotknął moim penisem warg sromowych, ale nie miał wytrysku tylko ten płyn. Później "wsadzał" palca do mojej pochwy. Chłopak mówi, ze miał miał tego płynu na palcach, ale ja nie jestem do końca pewna. Dziś 3 dni po tym nie pełnym stosunku boli mnie podbrzusze prawy jajnik i często oddaje mocz. Czy jest możliwość zajścia w ciążę poprzez coś takiego? czy ten ból moze być spowodowany tym? Bardzo proszę o odpowiedz.

Lek. Magdalena Pikul

Witam W opisanym przypadku nie można wykluczyć ciąży ale jej prawdopodobieństwo jest małe. Należy szukać innych przyczyn opisanych objawów. Proszę zgłosić się do lekarza.