Ból podbrzusza na wysokości biodra i wzdęty brzuch po posiłku

dzień dobry mam pytanie odnośnie bólu brzucha.boli mnie podbrzusze wraz z lewa strona na wysokości biodra o co może w tym chodzić? boli po wykonanym wysiłku np. wejście na 2 piętro po schodach.po posiłku mam strasznie wzdęty brzuch czy to tez mogą być objawy tego?? około 2 tygodnie cierpła mi również prawa noga mam małe dziecko i często je nosze na rekach możne to z wysiłku sama nie wiem proszę o pomoc

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy wymagają przeprowadzenia wielu badań, więc najlepszym wyjściem będzie konsultacja internistyczna.