Ból podbrzusza od dwóch miesięcy a pusty pęcherz w wyniku USG pomimo wypicia wody
Miałem robione usg i wyszko że pęcherz mocz pusty chodź przed usg wypilem 1 litr wody , martwię się bo boli mnie podbrzusie od ponad 2 miesięcy , lewą lub prawa str i czasami pod pepkiem ,bóli lub kleje pare sek , kilka razy w ciągu dnia a czekam w ciągu godz lekarza myślą że to jelita a może coś z pęcherzem ??'

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy wymagają kontynuowania diagnostyki. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.