Ból podbrzusza po cesarskim cięciu

Witam , od porodu cesarskiego boli mnie podbrzusze najczęściej z lewej strony, gdy byłam na kontroli po porodowej to mi powiedziano że to naturalne po cesarce że mnie tam boli ale ja wiem że tak nie powinno być . Miłam robione prześwietlenie ale nic nie wskazało na przyczynę bólu i od czasu kontroli nie byłam już więcej u lekarza ginekologa a ból często się nasila. W czasie okresów miałam tak silne bóle jak skurcze porodowe 100%.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani rzeczy najważniejszej, tj. kiedy był poród. Opisane dolegliwości mogą być bowiem związane z procesem gojenia jak też mogą być wynikiem innych patologii, np. zrostów pooperacyjnych, endometriozy w bliźnie, itd. Jeśli objawy są tak silne, proszę ich nie bagatelizować, tylko udać się do specjalisty ginekologa.