Ból podbrzusza po cięciu cesarskim u 35-latki

Dzień dobry, 2 miesiące temu urodziłam dziecko przez cesarskie cięcie(subatonia macicy i niedokrwistość wtórna)2tygodnie temu byłam u swojego lekarza ginekologa i wszystko jest w porządku. Dzisiaj rano jak wstałam i załatwiłam się zaczęło mnie strasznie boleć podbrzusze jak na okres, ale okresu brak-czy to jest normalne? Wzięłam tabletki przeciwbólowe i ból w 90% ustał,ale czuję się jakbym miała okres.Bardzo bym prosiła o odp. Z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam Agnieszka

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, ból tak może być niegroźny, jednakże gdyby się nasilał lub nie ustępował proszę o kontakt z lekarzem ginekologiem. Pozdrawiam