Ból podbrzusza po ćwiczeniach

Dziennie robie140 brzuszkow i tyle samo przysiadów. Po ćwiczeniach odczuwam bardzo silny ból podbrzusza jak przy miesiączce i kłucie w dolnej częsci pleców po lewej stronie (pojawia sie tez w ciagu dnia) Ginekologicznie wszystko jest ok. 3 dni temu zasłabłam, czułam odpływ krwi z calego ciala, szczegolnie konczyc, mialam drezenie miesni, w szpitalu EKG w normie, morfologia i mocz w porzadku. Dzis sytuacja się powtórzyła: zmniejszone czucie konczyn, bladosc, osłabienie. Co mi dolega?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.