Ból podbrzusza po lewej stronie u 20-latki

Witam! Od kilku dni mam ból podbrzusza po lewej stronie. Ból jest odczuwalny jedynie przy dotyku (nie zawsze) oraz przy rożnych pozycjach siedzących. Żadnych innych objawów nie mam. Kiedy leżałam i dotykałam to miejsce czułam jakby zgrubienie pod palcami. Czasami w ogóle bólu nie ma lub jest taki delikatny. Bez dotykania za bardzo go nie czuję. Zastanawiam się co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.