Ból podbrzusza po prawej stronie mimo pozytywnych wyników badań

boli mnie podbrzusze- po prawej stronie. Miałam torbiel na jajniku- ale wygrałam, już jej nie ma, potwierdziło to dwóch lekarzy ginekologów. Ból nie minął- tzn. jest słabszy, ale jest. Miałam usg brzucha, morfologię, crp, marker ca 125, wszystkie wyniki są okej. Stwierdzono,że endometriozy nie mam- endometrium jest cienkie. Nie mamwymiotów, ani biegunki, ból nie wzmaga się po jedzeniu, nie oddaje też częściej moczu ani nie czuję bólu podczas oddawania. niewiem już co dalej, mam dość.gdzie dalej?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Jeśli wyniki wszystkich wykonanych przez Panią badań są prawidłowe, może warto zastanowić się nad psychogenną etiologią opisanych dolegliwości. Proszę pomyśleć, czy nie miała Pani ostatnio dużo stresów, nauki, pracy, itd? Jeśli tak, sugeruję konsultację ze specjalistą psychiatrą.