Ból podbrzusza po stosunku u 18-latki

Witam! Mam 18 lat, ostatnio orzy stosunku z moim chłopakiem bolało mnie podbrzusze. Po kilku razach przechodziło i teraz problemu już nie ma(tylko, gdy kochamy się w pozycji na pieska). Dodam, że przed tym pierwszym stusunkiem, z bolącym podbrzuszem mieliśmy dwumiesięczną przerwę w uprawianiu seksu. Zastanawiam się jakie pochodzenie mógł mieć ten ból. Pozdrawiam!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tego typu ból wynika z przejściowego niedopasowania oraz ograniczeń mechanicznych. Nie ma jednak powodów do obaw.