Ból podbrzusza podczas dotyku 2 dni po stosunku

Witam! Mam problem. A mianowicie boli mnie podbrzusze. Dodam ze uprawialam 2 dni temu sex. Ale to podbrzusze boli mnie tylko przy dotyku, innych dolegliwosci nie mam. Co to moze byc?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bóle podbrzusza mogą mieć wiele przyczyn, do pełnej diagnozy konieczne jest badanie lekarskie. Jeśli ból nie ustąpi lub się nasili radzę udać się do lekarza.
Pozdrawiam