Ból podbrzusza podczas stosunku i krwawienie tydzień przed miesiączka

Witam, jakiś czas temu miałam objawy, które sugerowały ciążę. wiele się dzieje w moim życiu i jakoś niespecjalnie zwróciłam na nie uwagi. jedynie coś podejrzewałam. gdy kochałam się z mężem zabolało mnie bardzo podbrzusze i zaczęłam mocno krwawić. nie był to czas miesiączki - miała się rozpocząć prawie za tydzień. od krwawienia minął tydzień (trwało ono 4-5dni), czy jest jeszcze jakaś szansa żebym dowiedziała się, czy było to poronienie, czy przedwczesny okres? proszę o odpowiedź, pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę udać się do ginekologa, konieczne jest badanie i usg. Pozdrawiam