Ból podbrzusza podczas zmiany pozycji z leżącej na siedzącą

Witam, od kilku dni odczuwam ból w dolnej prawej części podbrzusza, ból jest większy kiedy usiłuję usiąść, wstac z pozycji leżącej, włożyć spodnie lub buty, kiedy leżę , stoję lub chodzę jest dużo mniejszy, odczuwam go jakby od tyłu jak by w biodrze poprzez okolice jajnika aż do pachwiny, sa to kłucia , nie jest to jednostajny ból, zaznaczę że pojawił się wraz z miesiączką , ale może ważne jest też to, ze tego dnia bardzo zmarzłam. lekarz wykluczył wyrostek, i zapal. jajników, prosze o poradę
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety, aby postawić pełne rozpoznanie konieczne jest przeprowadzenie bezpośredniego badanie. Dolegliwości o których Pani pisze mogą wiązać się również z kamicą układu moczowego lub odmiedniczkowym zapaleniem nerek. Myślę że w tym przypadku wskazane jest również usg jamy brzusznej i układu moczowego oraz analiza moczu wraz z badaniem bakteriologicznym.