Ból podbrzusza promieniujący na plecy

witam moją mamę boli podbrzusze ból promieniuje do pleców . rok temu miała wycięty wyrostek . tydzień temu upadła zerwała staw skokowy w stopie prawej smaruje maścią jest lepiej. z brzuchem była wczoraj u lekarza dostała lek rozkurczowy ale dalej boli .proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przyniosło ulgi to konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.