Ból podbrzusza, twardy brzuch i biegunka w 32. tygodniu ciąży

witam jestem w 32 tyg ciazy,od wczoraj boli mnie podbrzusze,mialam wrazenie parcia na brzuch. Brzuch jest twardy a dzis doszla biegunka i straszny bol brzucha na wysokosci pepka, ktory przychodzi co jakis czas. Nie wiem czy to zatrucie a moj lekarz dzis nie przyjmuje prosze o pomoc

Milena Lubowicz

Jeżeli ból brzucha jest tak silny, jak Pani pisze, a lekarz nie przyjmuje, to proszę udać się na położniczą izbę przyjęć do szpitala.
Pozdrawiam