Ból podbrzusza w 9. tygodniu ciąży

Dzień dobry, jestem w 9 tyg ciąży wczoraj bolało mnie podbrzusze ale nie był to ból bardzo mocny obeszło się bez tabletki dzisiaj też mnie troszkę pobolewa po obu stronach. Nie mam żadnych plamień. Czy taki ból jest normalny w tym tygodniu ciąży? Dziękuję za odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Delikatne dolegliwości bólowe nie budzą niepokoju. Prosze obserwować sytuację i w przypadku nasilenia się dolegliwosći lub pojawienia plamienia zgłosić się do ginekologa.