Ból podbrzusza w okolicy jajnika i częste oddawanie moczu u 19-latki

Mój problem dotyczy bólu brzucha. ból umiejscowiony jest po lewej stronie brzucha poniżej pępka gdzieś koło jajnika? Ból pojawia się coraz częściej. w czwartek podczas biegania zaczęło mnie bolec co nigdy wcześniej w trakcie biegania się nie zdarzało. Zauważyłam że boli mnie gdy mam pełen pęcherz dodam że często biegam do toalety oddać mocz którego nie jest mało jak na takie częste wizyty w toalecie. Są chwile gdy boli mnie nawet jak nic nie robię. Co to może być ? proszę o pomoc

Witam,
Jest to najpewniej związane z zapaleniem pęcherza (jeśli można wykluczyć schorzenia ginekologiczne). Często nawet bardzo wynika to z małej ilości podaży wody w organizmie. A więc mocz jest bardzo zagęszczony, o wysokim ciężarze, który sam powoduje drażnienie pęcherza. Organizm potrzebuje ok. 2,5 litra czystej wody niegazowanej tzn przegotowanej, z filtra, źródlanej, jeśli mineralnej, to o ogólnej mineralizacji poniżej 400mg/dm sześcienny. Od tego należy zacząć. Do tej ilości nie należy wliczać innych płynów, soków, napojów.Jeśli nie przyniesie to po ok tygodniu spodziewanych efektów, konieczny jest kontakt z urologiem i ginekologiem.