Ból podbrzusza, wymioty, biegunka i mdłości a choroba nerek

mam 21 lat od 14 lat choruje na nerki , dwa lata temu mialam operacje wyrostka, od kilu dni bardzo boli mnie po prawej stronie w podbrzuszu i plecy tak ze nawet zwykle schylenie bardzo boli, od 2 dni doszly wymioty i biegunka, jest coraz gorzej, nie mam siły chodzic, każdy krok powoduje bol, cały czas mam mdłości , prosze mi pomóc bo nie wiem co mam dalej robić przez te bole nie moge do pracy chodzić ;(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie bagatelizować problemu, tylko niezwłocznie skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci badania dodatkowe, co umożliwi postawienie diagnozy oraz wdrożenie właściwego leczenia.