Ból podbrzusza z lewej strony nasilający się podczas dotyku

Mam 24 lata, jestem kobietą, od kilku tygodni odczuwam ból lewego podbrzusza w okolicy łonowej, nasilajacy sie przy dotyku, pod skórą 2 bolesne guzki (wezly chlonne?), bol promieniuje do plecow. Wczesniej mialam epizody, ze podczas parcia na stolec chwile przed wyproznieniem odczuwalam lekki bol, dyskomfort w okolicy miejsca, ktore mnie teraz boli. Od kilku dni stolce sa dziwne, jakby zbite, ale miekkie. Prosze o pomoc, co to moze byc?

Wiele rzeczy dzielących się w jelitach może dawać takie objawy. Sugeruje zacząć od dobrego probiotyku i odstawienia cukru. Jeśli będzie nadal trzeba się pokazać lekarzowi