Ból podbrzusza z prawej strony u młodej mamy

witam od czasu do czasu dolega mi ból z prawej strony miedzy jajnikiem a wyrostkiem lekarz rodzinny nie stwierdził zapalenia a ginekolog wykluczył torbiele zapalenie jajnika jakieś infekcje stwierdził że przyczyną jest wyrostek ale kiedy pojawię się znów u rodzinnego twierdzi że to problem ginekologiczny już sama nie wiem gdzie i co mam z tym zrobić zaznaczę że jestem młodą mamą po trzech ciążach wszystkie naturalnie rodziłam

Witam! Jeżeli ginekolog po przeprowadzeniu bezpośredniego badania wykluczył istnienie stanów zapalnych narządów rodnych, dolegliwości najprawdopodobniej związane są z dysfunkcją jelit (niekoniecznie wyrostka robaczkowego).