Ból podbrzusza, zawroty głowy i opóźnienie miesiączki

Witam mam problem zastanawia mnie moj ddziwnie duzy twardy brzuch. Kilka dni przed miesiaczka mialam zawroty głowy. Miesiaczka spozniala sie gdy chcialam robic test to dostałam plamienie nie zrobiłam go. Okres mam trzeci dzien lecz teraz taki bardzo obfity c czasami bol jajnika z lewej strony jakby ktos tam mi cos wbijal. Do tego caly czas boli mnie podbrzusze raz lekko a raz to jest taki ciagnacy ból ze nie moge wytrzymać. Do tego też dochodzi ból w okolicy krzyżowej czy to moze byc cos złego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją układu moczowo-płciowego. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.