Ból podczas badania cytologii

Witam, dwa dni temu miałam wykonaną cytologię. Podczas badania odczuwałam ból i po badaniu również odczuwam. (mam wrażenie, że Pani doktor była bardzo niedelikatna) Co to może oznaczać? Co powinnam zrobić w tej sytuacji? Dodam (jeśli może mieć to znaczenie) badanie zostało wykonane dzień po miesiączce, a także podczas badania stwierdzono lekką infekcję - otrzymałam leki.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować zalecone leki. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.