Ból podczas ćwiczeń na mięśnie brzucha a przepuklina

Moj 27-letni syn od przeszlo pol roku korzysta z silowni.Jest osoba roztropna i nic nie robi na sile.Jednak przy jednym cwiczeniu na miesnie brzucha pojawil sie bol.Bol ten ustapil po jakims czasie.Od 10 lat gra w pilke nozna i wlasnie w czasie meczu pojawil sie znow ten bol.Udal sie do lekarza pierwszego kontaktu i nie uzyskal zadnej pomocy.Nastepnie byl u chirurga i uslyszal,ze nie jest to przepuklina.Prosze o pomoc. Z powazaniem.Halina

JAK WYOBRAŻA SOBIE PANI MOJĄ POMOC NA ODLEGŁOŚĆ WARSZAWA-OPOLE ????? UPRZEJMIE PROSZĘ O SZCZEGÓŁOWE PYTANIE!!!!!!! Z poważaniem , z.żurawski , specjalista chirurg onkolog