Ból podczas dotyku sutka

Mam 20 lat i około miesiąca do 2 temu odczuwałem lekki ból przy dotyku lewego sutka. Teraz wyczuwam bardzo mały ból przy mocniejszym dotyku, ale wyczuwam ręką pod samym sutkiem jak by mały guzek. Co to może być. Czytałem dużo na forach, że to może być ginekomastia. Z góry dziękuję za odpowiedź. PS. dodam jeszcze, że na drugim sutku nie dostrzegam żadnych zmian, ani nic mnie nie boli.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Po zbadaniu będzie można określić dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.