Ból podczas głębokiej penetracji podczas stosunku

Mam problem taki, że podczas stosunku, gdy penis jest wprowadzany do końca podczas niektórych pozycji odczuwam ból. Jest to normalne zjawisko? Mam jeszcze pytanie odnośnie tego, że robiłam to ze swoim chłopakiem parę razy bez zabezpieczenia w różnych odstępach czasowych. Minęło od tego 2 tygodnie, przez te 2 tygodnie kochaliśmy się z prezerwatywą. Ostatnio poczułam swędzenie i pieczenie podczas oddawania moczu. Co może być przyczyną tego pieczenia i swędzenia?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli ból występuje sądzę że lepiej byłoby uprawiać stosunki w innych pozycjach. Co do pieczenia i swędzenia być może jest to podrażnienie, które powstało w czasie stosunku lub infekcja. Proponuję zgłosić się do ginekologa, po badaniu będzie można określić prawdopodobną przyczynę i odpowiednie postępowanie.