Ból podczas oddawania moczu a grzybica penisa

Witam. Czy po wysłaniu foto mogła by pani coś powiedzieć na temat choroby która mi dolega? Podejrzewam że to jakiś grzyb żołędzia i napletka bo podczas oddawania moczu jest pieczenie a podczas ściągania napletka jest drobny problem, proszę o pomoc w tym problemie

Witam, przykro mi, ale tematyka pytania wykracza poza kompetencje wynikające z mej specjalności (jestem urologiem). Proponuje zwrócić się o poradę do dermatologa. Myślę, że dermatolodzy zaangażowani w nasz projekt pomogą Panu, a przesłanie foto sprawę bardzo ułatwi. Pozdrawiam RH