Ból podczas oddawania moczu, mdłości i ból pleców przy stosowaniu tabletek Novynette a ryzyko ciąży

witam!! stosuje tabletki antykoncepcyjne novynette tzn. wzięłam jedno opakowanie zrobiłam 7 dni przerwy pojawiło się krwawienie i 8- ego dnia wzięłam kolejną tabletkę z drugiego opakowania przy czwartej tabletce z drugiego opakowania doszło do stosunku teraz tydzień po odczuwam ból przy oddawaniu moczu, mam mdłości bolą mnie plecy czy mogę być w ciąży ?? czy to możliwe ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli przyjmuje Pani antykoncepcję regularnie, szansa na ciążę jest znikoma.