Ból podczas oddawania moczu oraz krostki na penisie

Ból podczas oddawania moczu ( kłucie ) oraz krostki na penisie, Co to może być ? Krostki nie bolą w dotyku ani nic z tych rzeczy ale po prostu są. Co prawda czasem bolą nie tylko podczas oddawania moczu ale także podczas erekcji.

Lek. Artur Jeliński Urolog

Propnuje zrobic sobie badanbie moczu jeli niemial pa stosukku plciowego to moz nie sto nic istonnego jeli pojawily sie po stounku to proponuje udac sie do dermatologa