Ból podczas oddawania stolca i ból podbrzusza

Witam , od kilku dni , przy napręzaniu ( oddawaniu stolca) szczypie mnie lekko po prawej stronie podbrzusza , nie jest to uciazliwe , ale sie niepokoję ponieważ nigdy tak nie miałam .Napomknę tylko że pare razy stałam na boso na balkonie - prosze o informację co to moze być - ponieważ sie niepokoję .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jednoznacznie określić przyczynę wspomnianych dolegliwości. Przeziębienie dróg moczowych czy infekcja są możliwymi przyczynami. Ból przy defekacji wskazywałby jednak na problemy proktologiczne. Warto udać się do lekarza by poddać się badaniom.