Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból podczas oddawanie moczu pomimo zastosowania Urofuraginum

Witam, Jestem mężczyzną w wieku 21 lat. Okolo 3 tygodni temu wystąpił u mnie ból podczas oddawania moczu. Po rozmowie ze znajomymi polecili mi lek " Urofutaginum " objawy ustąpiły. Jednak po tygodniu znów wróciły na ulotce przeczytałem że kuracje można powtórzyć i tak też zrobiłem. Wszystko bylo dobrze do do mętu odstawienia leku. Obiady wróciły.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Krzysztof Piwowarek
10 poziom zaufania

Powracające bóle podczas oddawania moczu mogą być spowodowane nawracającym zakażeniem układu moczowego. W przypadku tego typu dolegliwości u mężczyzn zdecydowanie zalecana jest wizyta u lekarza POZ celem wykonania badań (takich jak badanie podmiotowe i przedmiotowe, posiew i badanie ogólne moczu) oraz wdrożenia leczenia (np. antybiotykoterapia).

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy