Ból podczas poruszania gałkami ocznymi

Od kilku dni czuję dziwny ból przy poruszaniu gałkami ocznymi: góra,dół oraz na boki. Jestem w trakcie sesji,moje oczy mogą być przemęczone,myślałam także o soczewkach,zdarzyło mi sie w nich spać,ale ten ból jest w środku,jakby mięśnie oka, co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może objawy wynikają z przemęczenia i złego użytkowania soczewek kontaktowych. konieczna jest wizyta u lekarza okulisty, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Piotr Pilarski

Może to wynikać ze zmęczenia. Sugeruję używać kropelek nawilżających do oka w okresie zwiększonego przemęczenia.

Pozdrawiam.