Ból podczas próby stosunku a zajście w ciążę

Witam, czy po zajściu w ciążę (pierwsze 9dni) jest możliwe z objawów iż podczas kochania się z mężem odczuwam ból gdy próbuje we mnie wejść? I odczuwam ze jest ciasno? Poza tym bóle głowy, sporadyczne bóle brzucha, wachania nastroju, Sluz gęsty biały, pominełam 17 tabletke antykoncepcjną której wogole nie przyjęłam, i dwie godziny po planowanym przyjęciu odbyliśmy stosunek z wtryskiem we mnie. To mogą być objawy ciąży? Dziękuję,

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie tak, ale podobne objawy mogą występować również w czasie choroby. Konieczne badanie lekarskie, proszę udać się do lekarza ginekologa, Po badaniu będzie można ustalić odpowiednie postępowanie. Poza tym ból pochwy podczas stosunku może mieć także inne podłoże. Konieczne badania lekarskie.