Ból podczas prostowania nogi po artroskopii kolana

Miałam niedawno robioną operacje. Była to artroskopia kolana. Teraz odczuwam ból pod kolanem w tym zgięciu przy wyprostowaniu nogi przy chodzeniu no przy każdej czynnosci. Co to moze byc? Cos wyszło nietak przy tej operacji czy to moze mięśnie są za bardzo "zniszczone" przez to ze tak kulalam?

Witam serdecznie
Okres rekonwalescencji trwa do 4 tygodni więc spokojnie. Jest to typowy objaw pooperacyjny jeśli jednak utrzyma się dłużej jak 1 miesiąc proponuje kontrolną wizytę u lekarza prowadzącego.