Ból podczas stosunku płciowego

Witam, od jakiegoś czasu z partnerem próbujemy współżyć, jednak nie udaje się to - członek nie chce wejść do pochwy. Często towarzyszy temu ból przy wejściu do pochwy z prawej strony. Używaliśmy już żelów i olejków, jednak to nie pomogło. W czym tkwi problem?

Witam serdecznie!

Jeżeli dobrze rozumiem, dolegliwości bólowe pojawiają się wyłącznie u Pani. Rozumiem także, że problem z wejściem do pochwy nie jest związany z brakiem wzwodu a dolegliwościami bólowymi.

W obecnej sytuacji należy zastanowić się, czy problem z penetracją nie jest związany ze słabym pobudzeniem. Być może konieczna jest dłuższa gra wstępna, która rozluźni mięśnie i ułatwi penetrację.

Jeżeli Pani dolegliwości nie są związane ze zbyt krótką grą wstępną i za słabym nawilżeniem. Konieczna jest wizyta u ginekologa, który ustali przyczynę dolegliwości. Być może Pani dolegliwości są objawem walwulodynii.

Pozdrawiam