Ból podczas stosunku a kulka w pochwie

Witam, od jakiegoś czasu odczuwam ból podczas stosunku gdy chłopak włoży mi penisa do końca . Po ostatnim stosunku w niedziele wieczorem 12.10 do dziś boli mnie brzuch a "zrobienie kupy" sprawia mi takie kłócie. Dziś 15.10. wyczułam w pochwie kulke, która gdy dotykam boli . O co chodzi ?

Witam serdecznie. Nieprawidłowości tego typu mogą być związane z wahaniami hormonalnymi. Mam na myśli hormony płciowe ale także np z infekcją dróg moczowo-płciowych. W tej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa aby wdrożyć odpowiednie dalsze postępowanie. Nie wykluczone iż konieczna jest diagnostyka USG aby ocenić czy aby nie współistnieją inne patologie np torbiele, nadżerki czy mięśniak. W pierwszej kolejności jednak polecam badania hormonalne.