Ból podczas stosunku a wkładka domaciczna

Witam.Moim problemem jest ból podczas stosunku, trwa to już 4 lata tj.od momentu gdy mam założoną wkładkę domaciczną pięć miesięcy po porodzie(cesarka). Do dziś nie wiem dlaczego odczuwam ból czy przez to że miałam ciętą macicę czy przez tą wkładkę?Mam ją nosić jeszcze rok ale zastanawiam się nad jej usunięciem.Każde zbliżenie a dokładnie pozycja od tyłu sprawia mi ból,a co za tym idzie zero przyjemności.Proszę o radę co mam robić?Z góry dziękuję za odpowiedz.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do ginekologa. Opisane objawy mogą wskazywać na przesunięcie wkładki.
Pozdrawiam