Ból podczas stosunku i czarna wydzielina

mam umowiona lekarza ginekologa ale ja sie strasznie stresuje .Ostatnio podczas stosunku mocno krwawilam a pozniej bolaly mnie ledzwie. Malo tego na 2 i 3 dzien mialam dziwna wydzieline w kolorze czarnym.miesiaczki od zawsze mam nieregularne, trwaja ok 4 dni 2 krwi i 2 brazowej wydzieliny ze skrzepami. lecze sie na niedoczynnosc tarczycy. mam 27 lat i nie mam dzieci.strasznie sie boje
27 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę się nie bać. Taki krwawienie może być oznaką obecności nadżerki, mięśniaka czy polipa w jamie macicy. Tym bardziej jest to wskazanie do kontrolnego badania u ginekologa.

Mam pytanie czego się boisz tak strasznie, w której fazie cyklu był stosunek .Czy przez przypadek nie martwisz się na zapas zastanów się jesteś młodą kobietą masz leczoną mam nadzieję tarczycę pójdziesz do ginekologa porozmawiaj czego się boisz ,a nie truj swojego życia strachem .Trudno żyć widząc wszystko w czarnych kolorach .Stres działa na całą pracę hormonalną nie tylko jajniki