Ból podczas stosunku i duży członek

Witam Otóż niedawno skończyłem 18 lat, od 3 lat współżyje z partnerką, często stosunek ją boli, powiedziała, że to przez to iż mój członek jest poprostu za duży. 20 cm podczas erekcji oraz 15 grubości. Oczywiście, staram się uważać podczas stosunku aby unikać głębokich pchnieć, lecz gdy emocje wezmą góre to jęzczy z bólu, a ja nie chciałbym robić jej krzywdy. Jakie jest wyjście? Może żele? jakieś pozycje seksualne?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję zastosowanie żeli nawilżających, co powinno zmniejszyć problem. A propos pozycji - powinni Państwo sami popróbować i wybrać takie, które są najbardziej komfortowe dla partnerki.