Ból podczas stosunku i nawracające infekcje - jak się skutecznie wyleczyć?

Witam! Od roku współżyje z moim partnerem. Początkowo wszystko było wspaniale. Po ok pół roku dostałam grzybicy pochwy (wcześniej brałam silne antybiotyki). Wyleczyłam się lecz po jakiś 2 miesiącach znów było coś nie tak. Po wizycie u ginekologa okazało się, że to stan zapalny. Znów dostałam leki i wydawało się że będzie już w porządku. Od ok miesiąca ponownie odczuwam dyskomfort podczas stosunku. Początkowo był dość łagodny, więc myślałam że samo przejdzie, ograniczyliśmy uprawianie seksu. Niestety nic to nie dało. Dwa tygodnie temu byłam u ginekologa i stwierdził, że wszystko jest w porządku, brak jakichkolwiek zmian. Po wizycie ból się jednak bardzo nasilił, a od kilku dni mam zaczerwienienie, lekki obrzęk oraz pieczenie. Brak jednak upławów, które występowały wcześniej. Co powinnam zrobić w obecnej sytuacji? Iść raz jeszcze do lekarza? Dodam jeszcze, że od 2 dni robię okłady z kefiru, oraz stosuje maść Klotrimazol. Nie wiem czy ma to jakikolwiek wpływ,ale od 2 miesięcy zażywam ponownie tabletki antykoncepcyjne. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Witam serdecznie!
Zaczerwienienie oraz pieczenia mogą być związane ze stanem zapalnym. Prawdopodobnie podczas ostatniej wizyty u ginekologa nie było jeszcze tej infekcji. Dlatego nie ma innego wyjścia jak kolejna wizyta. W tej sytuacji należy również rozważyć leczenie partnera. Proszę na wizycie u ginekologa o to zapytać.
Pozdrawiam